mt_ignore

WNIOSEK DO POBRANIA

INFORMACJA

Kandydaci zakwalifikowani na rok szkolny 2024/2025 zostali PRZYJĘCI do Publicznego Przedszkola w Lubzinie od dnia 01.09.2024r.

INFORMACJA

Terminowo (do dnia 08.03.24r.) złożone WNIOSKI rekrutacyjne o przyjęcie dziecka do Publicznego Przedszkola w Lubzinie na rok szkolny 2024/2025 zostały ZAKWALIFIKOWANE.

OGŁOSZENIE

W dniu 22.04.2024r. /poniedziałek/ zapraszamy przedszkolaków na „IV AUDYCJĘ MUZYCZNĄ”.

Koszt: 7,00 zł/os

Pieniądze prosimy wpłacać do intendentki przedszkola.

OGŁOSZENIE

W dniu 12.04.2024r. zapraszamy dzieci na „POKAZ ILUZJI” w wykonaniu Sebastiana Frodyma

(występował w programie TV Mam Talent)

Koszt 13,00 zł /os

Podczas pokazu dzieci poznają czym jest podzielność uwagi, będą się śmiać i bardzo dobrze się bawić!

OGŁOSZENIE

W piątek 8 marca prosimy, aby dziewczynki były ubrane w sukienki.

OGŁOSZENIE

W dniu 04.03.2024r. /poniedziałek/ zapraszamy przedszkolaków na „III AUDYCJĘ MUZYCZNĄ”.

Koszt: 7,00 zł/os

Pieniądze prosimy wpłacać do intendentki przedszkola

PODZIĘKOWANIE

Dziękujemy radzie rodziców oraz wszystkim rodzicom za pomoc i zaangażowanie w organizację

„KARNAWAŁU Z BABCIĄ I DZIADZIEM”.

Dziękujemy Wam za to, że zawsze jesteście tam, gdy Was potrzebujemy.

Cała społeczność Publicznego Przedszkola w Lubzinie

Mamy zaszczyt zaprosić Babcię oraz Dziadka na

KARNAWAŁ z Babcią i Dziadkiem”,

który odbędzie się w dniu 16.01.2024r. o godz. 12:00

w Domu Strażaka w Lubzinie.

Mile widziane stroje karnawałowe dla dzieci.

Święta tuż, tuż…
Wigilia przedszkolna odbędzie się w środę 20 grudnia 2023 r
.
Cała społeczność przedszkolna zasiądzie do wspólnego wigilijnego stołu.

Prosimy, aby każde dziecko przyniosło opłatek.
Tego dnia prosimy o ubranie dzieci w odświętne stroje.

OGŁOSZENIE

W dniu 14.12.2023r. (czw.) tradycyjnie jak co roku przedszkolaki będą piekły w przedszkolu świąteczne pierniki.

W dniu 20.12.2023r.(śr.) wszystkie dzieci zasiądą do wspólnej przedszkolnej wigilii.

11 listopada Narodowe Święto Niepodległości

Już po raz 6 nasze przedszkole weźmie udział w ogólnopolskiej akcji „Niepodległa do Hymnu”

W dniu 10.11.2023r. przedszkolaki zaśpiewają Hymn Polski, wyrecytują wiersze „Katechizm polskiego dziecka” W. Bełzy.

„Barwy biało-czerwone”.

W dniu 10.11.2023r. prosimy przynieść chłopcom do przebrania ciemne spodnie i białe koszule (w podpisanej reklamówce), dziewczynki przynoszą do przebrania białe cienkie rajstopy.

OGŁOSZENIE

W dniu 06.11.2023r. zapraszamy przedszkolaków na Audycję Muzyczną pt. „W świeci gitary”.

Prowadzący: Szkoła Muzyczna YAMAHA

Cena 7,00 zł/os

Pani Jesień zaprasza dzieci na

„JESIENNY BAL” oraz

Pasowanie na Przedszkolaka

Uroczystości odbędą się w dniu 11.10.2023r. (środa.) w Domu Strażaka w Lubzinie.

Rodziców prosimy o przygotowanie kolorowych jesiennych i leśnych kostiumów dla dzieci (bardzo popularne wśród dzieci są kostiumy: Pani Jesieni, muchomorka, wiewiórki, lisa, pszczółki itp. )

Kostiumy można przynosić już we wtorek 10.10.23r., każdy w podpisanej reklamówce.

Informacja dla rodziców

Dzieci uczęszczające do Publicznego Przedszkola w Lubzinie są objęte bezpłatną opieką stomatologiczną w:

„Centrum Stomatologiczne Studio Uśmiechu”

Tomasz Kozdroń

Budynek Szkoły Podstawowej nr 5 w Ropczycach (na górce)

Adres: ul. Konarskiego 4, 39-100 Ropczyce

Telefon: 794 361 777