Pani Jesień zaprasza dzieci na

„JESIENNY BAL” ,

który odbędzie się w przedszkolu w dniu 27.10.2022r. (czw.)

Rodziców prosimy o przygotowanie kolorowych jesiennych i leśnych kostiumów dla dzieci (bardzo popularne wśród dzieci są kostiumy: Pani Jesieni, muchomorka, wiewiórki, lisa, pszczółki itp. )

Prosimy, aby każde dziecko przyniosło w środę 26.10.2022r.dowolny owoc na sałatkę owocową, która będzie do spożycia
w czwartek podczas jesiennego balu.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Z radością informujemy, że w dniu 26.10.2022r. (środa) odbędzie się pasowanie na przedszkolaka dzieci, które po raz pierwszy przyszły do Publicznego Przedszkola w Lubzinie.

Prosimy, aby wszystkie dzieci uczęszczające do Grupy „Biedronki” w tym dniu były ubrane w białe bluzki, chłopcy ciemne spodnie, dziewczynki granatowe lub czarne spódnice.

Pasowane przedszkolaki otrzymają pamiątkowe BIRETY oraz DYPLOMY.

„Akcja sadzimy cebulki kwiatów wiosennych” .

Prosimy, aby każde dziecko przyniosło na wtorek - 11.10.2022r. cebulki wiosennych kwiatów: przebiśniegi, krokusy, tulipany, żonkile, i inne.

Dzieci samodzielnie wsadzą je do ziemi na rabacie przedszkolnej. Przedszkolaki na wiosnę będą uczyły się nazw wiosennych kwiatów w środowisku naturalnym, a rabata przedszkolna będzie wyglądała pięknie.

OGOSZENIE

W dniu 07.10.2022r. (pt.)o godz. 12:30 zapraszamy dzieci na spektakl teatralny

pt. „PRZYJACIELE ZIELONEJ POLANY”

Cena: 8,00 zł /os

Spektakl przedstawia Teatr „Skrzat” z Krakowa

Pieniądze prosimy wpłacić do intendentki przedszkola.

Dzieci, które są w przedszkolu do 13:00 prosimy w dniu 07.10.22r. wybrać o 13:30

Informacja dla rodziców

Zajęcia logopedyczne dla dzieci potrzebujących wsparcia, odbywają się w przedszkolu, w grupach 4 osobowych, czas trwania 1 zajęć to 45 minut.

1. 1.Grupa „I” „Biedronki” – poniedziałek
  2. 2.Grupa „II” „ Wiewiórki” – czwartek

Prowadzący zajęcia: mgr Halina Goncerz

ZMIANA STAWKI ZA WYŻYWIENIE DZIECI

Informujemy, że od 1 września 2022r. zgodnie z Zarządzeniem Nr SO.0050.1.170.2022 z dnia 1 sierpnia 2022r. Burmistrza Ropczyc będzie obowiązywać następująca opłata za posiłki podczas pobytu dziecka w przedszkolu:

CAŁODZIENNE WYZYWIENIE: 7,40 zł

• ŚNIADANIE: 2,20 ZŁ
  • OBIAD DWUDANIOWY Z KOMPOTEM: 3,70 zł
  • PODWIECZOREK: 1,50 zł

Opłata za pobyt dziecka ponad 5 godzin dziennie nie ulega zmianie i wynosi za 1 godz.: 1 ,00 zł

Uprzejmie prosimy o wypełnienie DEKLARACJI, która będzie obowiązywać od 01.09.2022r. DEKLARACJE do odbioru u intendentki.

Informacja dla rodziców

Dzieci uczęszczające do Publicznego Przedszkola w Lubzinie są objęte bezpłatną opieką stomatologiczną w:

„Centrum Stomatologiczne Studio Uśmiechu”

Tomasz Kozdroń

Budynek Szkoły Podstawowej nr 5 w Ropczycach (na górce)

Adres: ul. Konarskiego 4, 39-100 Ropczyce

Telefon: 794 361 777